Столичното дерби между Атлетико Мадрид и Реал завърши при резултат

...

Маркос Йоренте донесе точка на Атлетико Мадрид в добавеното време на столичното дерби с Реал

Столичното дерби сред Атлетико Мадрид и Реал приключи при резултат 1:1. Маркос Йоренте се разписа в 93-ата минута, с цел да донесе точка на отбора си.

Възпитаниците на Карло Анчелоти откриха резултата в 20-ата минута. Браим Диас даде задатък на " кралете ", откакто засече отбита топка.

След почивката Стефан Савич засече с глава центриране от ъглов удар, само че попадението бе анулирано след намесата на ВАР.

Настойчивостта на играчите на Диего Симоне се отплати в добавеното време на конфликта. Маркос Йоренте стреля с глава след безредие в наказателното поле и оформи крайния резултат.

Реал Мадрид остава на върха в класирането с актив от 58 пункта. Атлетико заема 4-ото място в подреждането с 48 точки.