Старши треньорът на Етър Веселин Великов заяви след равенството с

...

Веселин Великов: Можеше да се представим още по-добре, но съм доволен

Старши треньорът на Етър Веселин Великов съобщи след равенството с (1:1), че е удовлетворен от представянето на своя тим.
 Пирин (Благоевград) и Етър не се победиха в контрола Пирин (Благоевград) и Етър не се победиха в контрола
" Без трима съществени футболисти се представихме добре. Можеше и още по-добре да е, само че съм удовлетворен. Последна контрола, а въпреки всичко Пирин е тим от А група. Резултатът е добър, няма контузени.
Доволен съм, лагерът мина добре. Днес вършим възобновяване и на следващия ден сутринта се прибираме във Велико Търново ", съобщи Великов.
 Пирин (Благоевград) и Етър не се победиха в контрола Пирин (Благоевград) и Етър не се победиха в контрола 4 фев | 16:18  Великов: Изпуснахме доста положения Великов: Изпуснахме доста положения 3 фев | 09:22  Етър пропусна да разгроми Марек в Кресна Етър пропусна да разгроми Марек в Кресна 2 фев | 16:15 Още от БГ Футбол  Пирин (Благоевград) и Етър не се победиха в контрола Пирин (Благоевград) и Етър не се победиха в контрола 4 фев | 16:18 147 0  Бранител разтрогва контракта си с Берое? Бранител разтрогва контракта си с Берое? 4 фев | 16:13 318 0  Марица 0:0 Ротор Марица 0:0 Ротор 4 фев | 16:02 1042 0  Контролите на отборите от efbet Лига Контролите на отборите от efbet Лига 4 фев | 16:00 43104 15  Левски 0:0 Динамо (Киев), промяна за Левски 0:0 Динамо (Киев), промяна за "сините " в четвъртата минута 4 фев | 15:59 28362 203 Виж всички Водещи Новини  Левски 0:0 Динамо (Киев), промяна за Левски 0:0 Динамо (Киев), промяна за "сините " в четвъртата минута 4 фев | 15:59 28362 203  Българският байрак се развя на церемонията по откриването на Олимпиадата в Пекин (видео) Българският байрак се развя на церемонията по откриването на Олимпиадата в Пекин (видео) 4 фев | 14:00 5078 29  Марица 0:0 Ротор Марица 0:0 Ротор 4 фев | 16:02 1042 0  "Запомнете това име ": Карлос Насар 4 фев | 10:11 11423 26  Брахими: Имах диалози с ЦСКА, Левски и Лудогорец, само че Ботев сподели най-голямо почитание към мен Брахими: Имах диалози с ЦСКА, Левски и Лудогорец, само че Ботев сподели най-голямо почитание към мен 4 фев | 09:06 12022 20 Класиране Програма