Срещата от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига между отборите

...

Биха футболист на Куклен в Несебър, мачът е прекратен

Срещата от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига сред тимовете на Несебър и Атлетик Куклен бе прекъсната на полувремето при резултат 0:0.
Прочетете още
Гостите отхвърлиха да излязат за второто полувреме на терена и откакто изчака 15 минути, основният арбитър Любомир Александров от Хасково свири завършек на мача, предава Kotasport.

Малко по-късно стана ясно,че има ударен футболист на Атлетик от незнайно лице на почивката, който по-късно е бил закаран и в болница. Информацията бе доказана и от Несебър, и от гостите от Куклен. Наставникът на баските е желал мача да се доиграе, само че футболистите му не са желали да излязат на терена.

Несебър води битка за първото място с пловдивския Спартак. Двата тима сега са с еднакъв брой точки и поделят първота място.
Източник: trafficnews.bg