СПОКЕН, Вашингтон (AP) — Тайон Грант-Фостър отбеляза 22 точки и

...

Голяма победа за Гранд Каньон, тъй като 12-ият поставен Антелопс победи №5 Сейнт Мери със 75-66

СПОКЕН, Вашингтон (AP) — Тайон Грант-Фостър означи 22 точки и Гранд Каньон се причисли към листата на учебни заведения да завоюват мач от шампионата на NCAA, защото 12-ият подложен Antelopes изхвърли номер 5 в схемата Saint Mary's със 75-66 в петък вечерта.

Гранд Каньон (30-4) стана вторият номер 12 в схемата провокира късна вечер, откакто Джеймс Мадисън победи Уисконсин. Антилопите го направиха със жанр, нарязвайки и стреляйки по пътя си, с цел да разкрият голмайсторската отбрана номер 2 в страната.

Грант-Фостър беше основателят с умения, които евентуално ще му обезпечат място на идващото равнище. Грант-Фостър вкара 13 точки през второто полувреме, в това число 3 точки и гръмотевично забиване от лоб по време на решителната серия от 15-1 на Антилопите, която им даде преднина от 50-35 при оставащи по-малко от 12 минути.

Гейб Макглотън се изравни с физическите пост играчи за Сейнт Мери и добави 12 точки и 11 битки.

Рей Харисън приключи със 17 точки, в това число въртящ се...