Спартак (Плевен) превзе "Арена Созопол" Много добре проведен мач от

...

Петър Ванков: Много добре проведен мач от Спартак

Спартак (Плевен) завладя Спартак (Плевен) завладя "Арена Созопол "
„ Много добре извършен мач от нашия отбор. Изключение са първите 15 минути, когато бяхме плахи и неуверени. Важното е, че в този интервал не допуснахме да ни вкарат гол. След това се успокоихме и заиграхме по този начин, както желаеме. Съперникът повече владееше топката, само че ние провеждахме бързи контраатаки. Вкарахме гол, пропуснахме да го създадем още няколко пъти. Излязохме мобилизирани за второто полувреме. След 2:0 към този момент контролирахме срещата напълно.

Момчетата, които влязоха като запаси се включиха доста добре. Още няма два цялостни месеца, откогато започнахме да построяваме този тим. Не стопираме да работим. Наясно сме, че още доста неща би трябвало да свършим с цел да израства Спартак и да се развива. Във всеки мач се опитваме да надграждаме. Паралелно с осъществяването на тези задания, преследваме и нашата цел през сегашния сезон – одобряване във Втора лига “, разяснява Петър Ванков, пом.треньор на плевенчани.