Созопол удари Нефтохимик с 3:1 в регионалния полуфинал за Купата

...

Созопол изхвърли Нефтохимик за АФЛ

Созопол удари Нефтохимик с 3:1 в районния полуфинал за Купата на АФЛ. Срещата се игра на осветяване на стадион Арена Созопол. Отличен старт за домакините пристигна посредством попадения на Келеши до 21-ата минута.

В същото време отборът на Станислав Жеков действаше страхливо и нестабилно.След почивката това се промени, само че към този момент беше късно. След час игра Тодор Петков се разписа за 3:0 и с това интригата дефинитивно завърши. Все отново в края на мача Нефтохимик стигна до попадение,  дело на Исмаилов.

Гостите от Бургас регистрираха дуела като добър опит да си сверят часовниците против отбор от по-горна дивизия.

Нефтохимик : Горанов, Илчев, Славов (к), Бояджиев, Кръстев, Попов, Иванов, Славилов, Исмаилов, Димитров, Мирошник

Източник: novsport.com