Созопол постигна убедителна победа в поредната си контрола от зимната

...

Созопол разби Поморие в контрола

Созопол реализира безапелационна победа в следващата си контрола от зимната подготовка. „ Небесносините “ се постановиха с 4:0 като посетители на Поморие.
 Белгийски полузащитник ще избавя Созопол от изпадане Белгийски полузащитник ще избавя Созопол от изпадане
Гостите откриха резултата в 13-ата минута, когато Антонио Ласков центрира от фал, а Петър Генчев от близко засече с глава за 0:1 „ Небесносините “ удвоиха задатъка си в 38-ата. Тогава Ласков изведе Димитър Законов самичък против вратаря и нападателят прати топката в мрежата за 0:2.

В 55-ата минута бе завършена класиката в резултата. Милен Гамаков сервира топката на празна врата на Емануил Манев, който не сгреши с цел да направи резултата „ типичен “.

Двадесет минути преди приключването на постоянното време Галин Димов оформи крайното 0:4.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.