София. Отборите на ЦСКА - София и Левски отново не

...

ЦСКА и Левски завършиха наравно 0:0 в мач от плейофите на efbet Лига

София. Отборите на ЦСКА - София и Левски още веднъж не се победиха и още веднъж не си вкараха гол през тази пролет. Във втори следващ мач " алените " и " сините " приключиха 0:0. Това се случи в първия дуел от шампионския плейоф на efbet Лига.

" Сините " бяха по-добрият отбор преди почивката, до момента в който след почивката дуелът стана двуостър и двамата вратари направиха по едно значимо избавяне, а последните минути " алените " пропуснаха най-чистото състояние в срещата.

Тимът на Алън Пардю остана на второ място с актив от 53 точки, до момента в който тимът на Станимир Стоилов е с 43 точки на пето място и се отдалечи на шест точки от крайната цел на отбора - третата позиция, която е заета от Ботев (Пловдив).

ЦСКА удължи серията си на 10 следващи мача без загуба против безконечния противник - четири победи и шест равенства. Последният триумф на “сините ” е отпреди 38 месеца.
Източник: focus-news.net