Снимка: Chernomorepfc.bgОтборът на Черно море записа класически успех с 3:0

...

Черно море победи с 3:0 Витоша като гост

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море записа типичен триумф с 3:0 при гостуването си на Витоша Бистрица в мач от 5-ия кръг на Елитната група до 19 години. Двубоят стартира мощно за “моряците ” на Мартин Христов, които откриха резултата в 10-ата минута. След добра офанзива през центъра Денислав Славов изведе Иван Томов, който осъществя за 1:0. До почивката Черно море бе по-добрия тим и сътвори няколко положителни обстановки за втори гол, пропиляни от Марин Петков, Тони Иванов и Иван Томов.

В началото на второто полувреме Гали Григоров се регистрира с положително избавяне, откакто съумя да избие удар на футболист, останал очи в очи с него. В 70-ата минута Николай Златев центрира в наказателното поле, а Наско Янков с глава означи за 2:0. В 88-ата Николай Златев оформи класиката, откакто бе изведен самичък против вратаря от Теодор Тотев.

В идващия кръг втория в подреждането Черно море приема третия ЦСКА 1948. Срещата е в събота, 25 септември от 17 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Симеон Николов, Наско Янков, Берк Джевдет, Мартин Илиев, Теодор Тотев, Денислав Славов, Иван Томов, Николай Златев, Марин Петков, Тони Иванов (Кристиян Енчев, Валентин Касабов, Жечко Йорданов, Серги Кешкерян, Николай Трифонов).

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.