Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море записа класически успех в Елитната група до

...

Черно море с класика срещу Берое в Елитната до 15 години

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море записа типичен триумф в Елитната група до 15 години. Възпитаниците на Тодор Каменов се постановиха с 3:0 на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост. През целия мач варненци владееха самодейността и не позволиха съществени рискове пред личната си врата. Два гола за триумфа осъществя Пламен Аршев. Той се разписа още преди почивката – в 29-ата и 35-ата минути на дуела. Крайния резултат оформи Кристиян Евдокиев в 50-ата минута.

В идващия кръг е дербито на Варна в тази възраст. “Моряците ” гостуват на градския противник Спартак на стадиона на Националната спортна база “Спортпалас ” в събота от 10 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу (60-Даниел Райчев), Дениз Хаджиев (60-Васил Стойков), Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков (36-Кристиян Стоянов), Даниел Георгиев (36-Йордан Тосков), Кристиян Иванов, Александър Киров (60-Кристиано Николаев), Петър Маринов.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.