Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море стартира с победа пролетния дял от шампионата.

...

Черно море на второ място в Елитната до 19 години след успех срещу Септември Сф

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море започва с победа пролетния дял от шампионата. “Моряците ” на Мартин Христов надиграха мощния отбор на Септември София с 1:0 на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Единствения гол в мача осъществя Светослав Николов в 22-рата минута. Младият футболист на варненци изненада вратаря на гостите с удар от тридесетина метра. Малко преди този момент Мартин Милушев изпусна чисто състояние за гол. До края на първата част Радослав Златев и Милушев пропиляха положителни офанзиви, от които да вкарат втори гол, а Росен Стефанов с глава удари напречната греда след корнер в 45-ата минута.

През втората част след положителни офанзиви по крилата на двамата братя Николай и Радослав Златеви приключиха с удари на Светослав Николов, Калин Георгиев и Мартин Милушев, само че те бяха в обсега на вратаря на Септември. В 75-ата минута гостите сътвориха единственото си чисто състояние пред вратата на “моряците ”, само че Стефан Петков избави удар от напълно близо.

След триумфа Черно море заема втора позиция с актив от 37 точки, с пет по-малко от водача Левски и с две пред третия Лудогорец.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков, Алекс Цеков, Денислав Славов, Калин Георгиев, Радослав Златев, Николай Златев, Светослав Николов, Мартин Милушев (Димитър Ралчев, Павел Труфев, Радостин Желев, Теодор Тотев, Петър Иванов, Иван Томов, Паоло Пасков

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.