След това Габриел Магалхаес отбеляза фаул от бившия герой на

...

Виждат се хиляди фенове на Уест Хем ДА НАПУСКАТ Лондонския стадион на полувремето, след като гледаха нещастните Чукове да губят с 4-0 срещу Арсенал преди почивката... с 15-минутен колапс, виждайки ги да се стичат към изходите

След това Габриел Магалхаес означи фаул от някогашния воин на " Чуковете " Деклан Райс за третия гол на Арсенал, а Леандро Тросард съумя да успее да успее с четвърти удар.

Телевизионни фрагменти демонстрираха орда от последователи, които се стичаха към изходите, наподобява в посока към гара Стратфорд и близките паркинги.

Хиляди последователи на Уест Хям напуснаха на полувремето по време на тежкото им проваляне от Арсенал

Феновете бяха видени да се стичат към изходите, откакто Леандро Тросар вкара четвъртия гол

Една почитател страница на Уест Хем на X отбрани тези, които избраха да изоставен, като сподели: „ Феновете на Уест Хем избират своето демократично право да изоставен на полувремето. “

Въпреки това, колумнистът на Mail Sport Крис Сътън разкритикува решението.