Славия завърши наравно 0:0 с Кубан Краснодар в поредната си

...

Контролата между Славия и Кубан Краснодар завърши при нулево равенство

Славия приключи наедно 0:0 с Кубан Краснодар в следващата си другарска среща по време на лагера в турския курорт Анталия.

В 28-ата минута Славия направи рисково нахлуване, което можеше да приключи с гол. Венцеслав Керчев подаде за Тони Тасев и той пусна в наказателното поле към Ерол Дост, който стреля на сантиметри от вратата на съветския тим.

Малко повече от 10 минути по-късно вратарят Николай Кръстев направи положително избавяне, след опит за гол и удар от непосредствена непосредственост на Ежков.

След почивката гредата оказа помощ на Кубан да не допусне попадение. В 86-ата минута Емил Стоев центрира за Роберто Райчев и ударът му с глава се отби в гредата.

Предпоследната инспекция на “белите ” на турска земя е против Сочи на 7 февруари.