Слабото представяне на Манчестър Юнайтед в последните месеци продължи и

...

Пропадането на Манчестър Юнайтед продължи на Селхърст Парк

Слабото показване на Манчестър Юнайтед в последните месеци продължи и при гостуването на Кристъл Палас, изгубено от " алените дяволи " с 0:4. Мениджърът на Юнайтед Ерик загар Хаг имаше съществени кадрови проблеми за дуела на " Селхърст Парк ", като в последния миг отвън сметките останаха Хари Магуайър и Бруно Фернандеш.

Гостите изглеждаха безпомощни на терена и позволиха обикновен гол в 12-та минута, когато Майкъл Олисе безпроблемно нахлу в наказателното поле и преодоля Андре Онана с прецизен удар. Малко преди почивката същото стори и централният нападател на " орлите " Жан-Филип Матета, а през втората част Олисе и Тайрик Мичъл прибавиха нови два гола за домакините.

Така Манчестър Юнайтед от ден на ден се отдалечава от зона Европа и заема осмо място в класирането с 54 точки и негативна голова разлика. За " алените дяволи " следва домакинство на водача в подреждането Арсенал в неделя. Кристъл Палас е на 14-та позиция с актив от 43 точки. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg