Швейцария нямаше проблеми срещу Гибралтар и го победи с 4:0

...

Швейцария не срещна трудности с Гибралтар, Дания се издъни в Грузия

Швейцария нямаше проблеми против Гибралтар и го победи с 4:0 в мач от група " D " на квалификациите за Евро 2020.

Така отборът събра 9 точки и заема 3-о място във краткотрайното класиране, само че има и мач по-малко. Гибралтар е на последна позиция без точки в своя актив.

Резултатът откри Денис Закария едвам в 37-ата минута, когато се разписа след асистенция на Гранит Джака.

Шест минути по-късно Адмир Мехмеди удвои. До края на полувремето се разписа и Рикардо Родригес.

През второто полувреме Швейцария понижи оборотите. Едва в 87-ата минута Марио Гавранович оформи крайното 4:0.

В различен мач от групата Грузия удържа 0:0 вкъщи на Дания. " Червения динамит " е втори във краткотрайното класиране с 9 точки.
 Армения победи Босна и Херцеговина с 4:2