Шампионът Пари Сен Жермен допусна първа загуба за сезона след

...

Провал за Пари СЖ, парижани с първа загуба за сезона

Шампионът " Пари Сен Жермен " позволи първа загуба за сезона след домакинско проваляне с 2:3 от " Ница " на „ Парк де Пренс “ в първи мач от петия кръг на френската Лига 1.

И двама гола за хегемона във Франция бяха дело на мегазвездата Килиан Мбапе.

" Ница " поведе с гол на Мофи в 21-а минута, а осем минути по-късно Мбапе изравни след асистенция на Ашраф Хакими.

Гостите още веднъж излязоха напред в резултата в 53-а минута, когато Гаетан Лабор получи пас от Мофи и прати топката в левия ъгъл на Донарума за 2:1.

Героят за " Ница " в този мач Терем Мофи вкара втория си гол в мача в 69-а минути и смълча трибуните на " Парк де Пренс ".

В края домакините натиснаха и стигнаха до втори гол, като още веднъж прецизен бе Мбапе, който получи асистенция от новото попълнение Рандал Коло Муани.
Източник: dnesplus.bg