Шампионът Лудогорец спечели трудно с 1:0 домакинството си на Левски

...

Лудогорец излъга Левски в края

Шампионът Лудогорец завоюва мъчно с 1:0 семейството си на Левски от 11-ия кръг на efbet Лига. В воин за " орлите " се трансформира Каули Оливейра, който означи с глава в 84-ата минута. До този миг " сините " се противопоставяха сполучливо на Лудогорец, а Николай Михайлов избави няколко положения, демонстрирайки висока класа.

След успеха първенците събраха 23 точки и оглавиха класирането. Вторият Локомотив (Пловдив) също е с 23, само че " орлите " имат по-добри индикатори, както и мач по-малко от " черно-белите ". Левски пък остава с 11 точки чак на 12-ото място. " Сините " одобряват Локомотив (Пд) на " Герена " в идващия кръг (на 7 ноември от 17:30 часа/)

Мачът довечера беше генерална подготовка на Лудогорец за идното домакинство на Тотнъм от групите на Лига Европа. Двубоят против " шпорите " на Жозе Моуриньо е в четвъртък (5 ноември) от 19:55 часа.
Източник: fakti.bg