Шампионът Лудогорец победи без особени затруднения отбора на Дунав с

...

Дунав отнесе петица от Лудогорец

Шампионът Лудогорец победи без особени усложнения тима на Дунав с 5:1 в последния дуел от програмата на 24-ия кръг в шампионата.  " Орлите " отпаднаха с дузпи от Левски за Купата на България, а преди този момент направиха и неверна стъпка за състезание против Етър. Всичко това сигурно стимулира първенците за погром над скромните " дракони ", които водят борба за своето избавление. Изненадващо Лудогорец позволи първия гол в мача, като след неточност на Стоянов, Долапчиев откри още в 5-ата минута. С голове на Чибота, Марселиньо и два на Кешеру обаче домакините обърнаха до 4:1 преди паузата в мача. След почивката и Жоржиньо вкара за крайното 5:1. С успеха си през днешния ден Лудогорец към този момент има 55 т, а втория Левски изостава с 9. Шампионите са и с мач по-малко.
Източник: standartnews.com