Сасуоло победи Фиорентина с 1:0 в мач от 19-ия кръг

...

Сасуоло с минимален успех над Фиорентина

Сасуоло победи Фиорентина с 1:0 в мач от 19-ия кръг на Серия А. Домакините откриха резултата още в 9-ата минута, когато Андреа Пинамонти прати топката в мрежата. Сасуоло стигна до втори гол в 19-ата минута посредством Доменико Берарди, само че той бе анулиран заради засада.

В 47-ата минута домакините вкараха нов гол посредством Кристиан Торствед, само че и този гол бе анулиран след намесата на ВАР.

Фиорентина получи дузпа в 62-ата минута, само че ударът на Джакомо Бонавентура бе отразен от Андреа Консили.

В 66-ата минута Лукас Мартинес Куарта означи след добавка за Фиорентина, само че още веднъж намесата на ВАР остави резултата неизменен.

Така Сасуоло се изкачи на 14-то място с актив от 19 точки. Фиорентина остава на 4-тата позиция с 33 пункта.