СК повери Черно море - ЦСКА-София на Николай Йорданов, Петър Костадинов ще ръководи Левски - Етър
Съдийската комисия към БФС дефинира нарядите за мачовете от 15-ия кръг на efbet Лига. Двубоят във Варна сред Черно море и ЦСКА-София е поверен на Николай Йорданов, а Петър Костадинов ще управлява Левски - Етър. Двубоят Славия - Локо Пд ще свири Ивайло Стоянов.
5 Ное 2019 година Вторник 12:30 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Витоша
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Деница Павлова Крумова
5 Ное 2019 година Вторник 15:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Локомотив 1926
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Никола Антонов Попов
СН: Валери Николов Цветков
5 Ное 2019 година Вторник 17:30 ч.
ПФК Черно море - ПФК ЦСКА-София
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Георги Пламенов Тодоров
4-ТИ: Драгомир Димитров Драганов
СН: Евгени Георгиев Георгиев
6 Ное 2019 година Сряда 13:00 ч.
ПФК Дунав - ПФК Ботев
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Станислав Георгиев Тодоров
СН: Георги Генов Нарлев
6 Ное 2019 година Сряда 15:30 ч.
ПФК Левски - ФК Етър
Горско стопанство: Петър Кирилов Костадинов АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Георги Димитров Давидов
СН: Валентин Желев Добрев
7 Ное 2019 година Четвъртък 15:30 ч.
ФК Арда - ФК Царско село 2015
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Атанас Петров Бозев efbet Лига 14 кръг, сряда 30 октомври Етър 0:4краен резулат ЦСКА-София
5 Ное 2019 година Вторник 12:30 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Витоша
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Деница Павлова Крумова
5 Ное 2019 година Вторник 15:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Локомотив 1926
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Никола Антонов Попов
СН: Валери Николов Цветков
5 Ное 2019 година Вторник 17:30 ч.
ПФК Черно море - ПФК ЦСКА-София
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Георги Пламенов Тодоров
4-ТИ: Драгомир Димитров Драганов
СН: Евгени Георгиев Георгиев
6 Ное 2019 година Сряда 13:00 ч.
ПФК Дунав - ПФК Ботев
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Станислав Георгиев Тодоров
СН: Георги Генов Нарлев
6 Ное 2019 година Сряда 15:30 ч.
ПФК Левски - ФК Етър
Горско стопанство: Петър Кирилов Костадинов АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Георги Димитров Давидов
СН: Валентин Желев Добрев
7 Ное 2019 година Четвъртък 15:30 ч.
ФК Арда - ФК Царско село 2015
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Атанас Петров Бозев efbet Лига 14 кръг, сряда 30 октомври Етър 0:4краен резулат ЦСКА-София
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ