С шест победи (една след дузпи - б.р.) срещу само

...

Винисиус Жуниор все още не е вкарвал на Атлетико

С шест победи (една след дузпи - б.р.) против единствено една загуба Реал Мадрид има тотално предимство над Атлетико Мадрид в мачовете, в които присъединяване е взел Винисиус Жуниор. В същото време обаче самият бразилец не може да се похвали с нито един гол в тези дербита, като по-точно става дума за 455 минути игра в границите на девет срещи.

Той въпреки всичко има принос с три асистенции и една извоювана дузпа в дуелите с отбора на Диего Симеоне.

Единственото проваляне на Реал от Атлетико с Вини Жуниор в състава е от предишния май - 0:1 в Ла Лига, когато “белите ” към този момент бяха станали първенци. Тогава южноамериканецът записа единствено 29 минути като запаса.

Тази вечер двата мадридски тима се изправят в четвъртфинална среща от шампионата за Купата на краля.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.