Рома направи обрат в последния четвърт час с човек повече

...

Рома стигна до успех над Сасуоло след обрат в последния момент

Рома направи поврат в последния четвърт час с човек повече и победи Сасуоло с 2:1 в мач от 14-ия кръг на италианското състезание по футбол. " Вълците " се изкачиха на пето място с 24 точки, колкото има и четвъртият Наполи.

Сасуоло пък се смъкна на 15-о място по голова разлика зад Дженоа. И двата тима имат по 15 точки.

Сасуоло поведе в средата на първото полувреме посредством Матеус Енрике, който получи топката в наказателното поле от Доменико Берарди и я вкара във вратата на гостите. Даниел Балока обаче бе изпъден с червен картон в 63-та минута и това улесни Рома. Пауло Дибала изравни от дузпа в 76-ата минута, а единствено шест по-късно аржентинецът записа и асистенция за победното попадение на Расмус Кристенсен.