Рен още веднъж показа, че се намира в отлична форма

...

Рен се утвърди на третото място

Рен още един път сподели, че се намира в отлична форма и не е инцидентно, че заема третото място в Лига 1. В отсрочен дуел от 12-ия кръг отборът от Бретан се наложи с 1:0 като посетител на Ним и към този момент има в актива си 36 точки - с пет по-малко от втория Марсилия, само че с четири повече от четвъртия Нант.

Двубоят беше равносилен, а головите положения пред двете порти съвсем липсваха. Домакините не рискуваха, с цел да стигнат до успеха, а една неточност в отбраната им се оказа съдбовна. Попадението за Рен падна в 64-ата минута, когато Пабло Мартинес на процедура асистира с глава на Адриен Хюну и той без закъснение опъна мрежата с удар от въздуха.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ ГОЛМАЙСТОРИ ПРОГРАМА Лига 1 12 кръг, сряда 15 януари  Ним 0:1краен резулат  Рен