РАЛЕЙ, Северна Каролина (AP) — Елизабет Китли се насочи към

...

№ 16 Virginia Tech се издига отново на върха на ACC зад дуото Kitley и Amoore

РАЛЕЙ, Северна Каролина (AP) — Елизабет Китли се насочи към страничната линия на Virginia Tech, с цел да разгласи вечерта със 7,8 секунди до края, с голяма усмивка, до момента в който споделяше петици със съотборниците си. Джорджия Амур я последва, като махна с пръсти, с цел да помоли почитателите на Hokies наоколо да вдигнат повече звук.

След това, откакто приключи поредицата от удари пет със съотборниците си, Амур го направи още веднъж, до момента в който седеше на мястото си.

>

Има известна убеденост и пъчене с класираните на 16-о място Hokies тези дни, водени от дуото ветерани, които помогнаха да обезпечат първите места в програмата предходната година с шампионат на конференцията на Атлантическото крайбрежие, както и пътешестване до Финалната четворка. Сега, откакто изместиха третия в класирането щат Северна Каролина, те имат Hokies, които се стремят да оглавят пренаселено най-високо равнище в класирането на ACC.

„ Миналата година беше предходната, това е нов тим “, сподели Амур след успеха на пътя със 72-6...