ПСЖ успя да победи с 2:1 Ювентус в първия мач

...

ПСЖ победи Ювентус, Реал Мадрид стартира ударно

ПСЖ съумя да победи с 2:1 Ювентус в първия мач от груповата фаза на Шампионската лига.
Прочетете още
ПСЖ откри още в 5-та минута Неймар копна топката и изненада отбраната на Ювентус с пас към Мбапе, който с прекрасен удар в наказателното поле не остави шансове на Перин за 1:0.

В 22-та минута след многоходова офанзива на ПСЖ Хакими подаде към Мбапе, който с прекрасен удар вкара за 2:0.

Ювентус се върна в мача в 52-та минута, когато Костич центрира, а Уестън Макени засече с глава - 2:1.

Юве изпусна няколко чисти положения до края на мача и изпусна да стигне до тъждество.

Носителят на трофея Реал Мадрид стартира стремително с победи като посетител Селтик с 3:0.

Тимът обаче даде жертва, откакто Карим Бензема се контузи в 30-та минута и беше сменен от Азар.

В 56-та минута Винисиус откри, Модрич в 60-та удвои, а крайното 3:0 оформи Азар в 77-та минута.

Манчестър Сити също стартира мощно и победи с 4:0 като посетител Севиля.

В 20-та минута Холанд откри, а в 58-та минута Фодън удвои. Холанд осъществя втори гол в 67-та минута, а крайния резултат оформи Диаш в края на дуела.

Милан не съумя да започва с триумф и направи 1:1 като посетител на Република България Залцбург.

Окафор откри за Република България Залцбург в 28-та минута, само че Салемакерс изравни за Милан в 40-та минута.