Полуфиналният двубой на Марсилия от Лига Европа срещу Аталанта е

...

Марсилия, Аталанта равенство в първия мач от полуфинала на Лигата на УЕФА

Полуфиналният дуел на Марсилия от Лига Европа против Аталанта е добре подготвен за реванша, откакто тимовете приключиха наедно 1-1 в първия мач във Франция в четвъртък.

Джанлука Скамака даде преднина на Аталанта първоначално, с цел да смълчи голяма аудитория на претъпкания Велодром, само че Шансел Мбемба бързо изравни Марсилия със замайващ удар отвън наказателното поле.

Равенството значи, че ще бъде всичко, за което да се играе в реванша в Бергамо идващия четвъртък, макар че Аталанта би трябвало да се счита за любимец, защото те мечтаят да доближат европейски край за първи път в историята си.

Марсилия, която се появява на третия си европейски полуфинал от седем години, бяха доста по-силни пред личните си почитатели през този сезон, като Пари Сен Жермен беше единственият гостуващ тим, който ги победи на Велодрума за повече от 90 минути в което и да е съревнование.

Въпреки това, те постоянно изпитваха компликации по време на пътуванията си и просто достигах...