Бесният Погба нахлу на терена да брани Мбапе

Пол Погба още веднъж попадна под светлината на прожекторите. Нападателят на " Манчестър Юнайтед " нахлу на терена в добавеното време на другарската среща сред Франция и Исландия, откакто съотборникът му Килиан Мпабе бе жестоко фаулиран.

#Pogba il aime pas qu’on touche a ses ptits.#FRAISL #Mbappe pic.twitter.com/AQpou7xh8W
— N’Golo meilleur joueur du monde (@elliotjnn) October 11, 2018

Световните първенци се отърваха от срамна загуба в последната минута след гол от дузпа точно на Мбапе за крайното 2:2. " Викингите " поведоха с 2:0, преди бранителят на " Левски " Холмар Ейолфсон да си означи автогол.

Дидие Дешан смени Погба в средата на второто полувреме. Нападателят обаче избухна и влезе на терена да търси сметка на полузащитника Рунар Мар Сигурьонсон, който изрита жестоко Мбапе в добавеното време.

Цялата пейка на " петлите " побесня, само че най-активен бе Погба. Рафаел Варан опита да охлади пристрастеностите, а футболистът на " алените дяволи " бе заставен да се върна на мястото си.

Погба може да бъде осъден поради гневните си реакции, а Франция ще изкача отчетът на съдията, с цел да реши по какъв начин да действа с играча.
Източник: btvnovinite.bg