Плевенският Спартак завърши 1:1 у дома срещу Павликени в мач

...

Спартак с поредна издънка

Плевенският Спартак приключи 1:1 вкъщи против Павликени в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините даже бяха на крачка от загуба в края на мача, в случай че Димитър Кушев бе вкарал с глава от 4-5 метра. През целия дуел домакините повече владееха топката, само че офанзивите им бяха повече суматохи, в сравнение с смислени.

Все отново приключиха с попадение една от тях. Десетина минути преди почивката Христо Спасов бе прецизен. Бившият треньор на Видима-Раковски – Димитър Тодоров бе избрал отбранителна тактичност за Павликени и футболистите му я извършиха.

В 71-ата минута при една от контраатаките си Красен Трифонов надбяга плевенската отбрана, шутира, вратарят мазета, само че при добавката на нападателя равенството бе възобновено. Така Емил Велев към момента няма триумф със Спартак към този момент втори мач.