ПАСАДЕНА, Калифорния (AP) — Джейлън Милро помогна да събере Алабама

...

Джейлън Милро почти успя да събере Алабама, но изостана с 2 ярда в OT срещу Мичиган

ПАСАДЕНА, Калифорния (AP) — Джейлън Милро оказа помощ да събере Алабама с краката си и сложи четвъртия класиран Crimson Tide на прага на седмото си присъединяване в мача за плейофния шампионат по колежански футбол.

Динамичният куотърбек беше отхвърлен в самия край.

С Crimson Tide, който се нуждаеше от тъчдаун и се сблъска с четвърти и гол от линията от 3 ярда в Мичиган в продълженията, Милроу се опита да стигне доникъде при тъждество, само че беше спрян от Джосая Стюарт за облага от 1 ярд, давайки победа на най-високо класираните Уолвъринс с 27-20 в 110-ия Роуз Боул на понеделник.

Милроу приключи с 63 ярда при 21 осъществявания, макар че беше уволнен шест пъти, само че множеството от тези ярдове пристигнаха след полувремето.

Въпреки че Милро беше под напън през по-голямата част от първото полувреме, второкласникът беше задоволително постоянен, с цел да насочи два гола, до момента в който Алабама изоставаше с 13-10 на почивката.

Той режисира два голови удара през че...