Отборите на Шефийлд Юнайтед и Уест Хем изиграха драматичен неделен

...

Драма в края подели точките между Шефийлд Юнайтед и Уест Хем

Отборите на Шефийлд Юнайтед и Уест Хем изиграха трагичен неделен дуел от програмата на Висшата лига. Битката на " Брамал Лейн " приключи при резултат 2:2, като равенството беше закрепено в 13-ата минута на добавеното време.

Уест Хем поведе в резултата с настъпването на 28-ата минута, когато се разписа Корне. В края на първата част пристигналият неотдавна от Виляреал - Бен Брертън Диъс съумя да изравни за 1:1.

В 78-ата минута " чуковете " поведоха за повторно в дуела. Тогава Густаво Хамер направи неуместно нарушаване в личното му наказателно поле и Джеймс Уорд-Праус осъществя невъзмутимо в средата на вратата.

Лондончани таман си мислеха, че ще измъкнат трите точки, в случай че 103-ата минута Алфонс Ареола не изпъкна с груба неточност, при която вместо да боксира топката, връхлетя в тялото на МакБърни и го фаулира за дузпа. Потърпевшият оформи и крайното 2:2.

В крайното класиране Шефийлд Юнайтед остава на последното място с 10 точки, до момента в който Уест Хем е шести с 35.
 Брентфорд - Нотингам 3:2 в мач от Висшата лига
Айвън Тони с уместно завръщане за Брентфорд!