Отборите на Арда и ЦСКА не излъчиха победител в двубой

...

Арда и ЦСКА не излъчиха победител |

Отборите на Арда и ЦСКА не излъчиха победител в дуел от 10-ия кръг на Първа лига в Кърджали, който приключи 1:1.

Така ЦСКА не съумя да реализира триумф към този момент в шести мач подред и изостана от водача Локомотив Пловдив с цели 7 точки. " Червените " заемат пето място с 15 точки, до момента в който Арда е седми с 14.

Домакините първи стигнаха до попадение в 73-а минута с гол на Светослав Ковачев, който майсторски приключи с удар от въздуха центриране на Емил Мартинов от ляво.

ЦСКА изравни в 84-а минута след многоходова офанзива Юга изведе Синклер, който финтира бранител на домакините и с шут по тревата матира Караджов - 1:1.

Минута по-късно Синклер можеше да направи цялостен поврат след удар с глава, само че топката срещна напречната греда за повторно в мача. В добавеното време още веднъж Синклер бе покрай попадение, само че Караджов избави.
Източник: offnews.bg