Отборът на Септември не се затрудни с Черноморец (Балчик) в

...

Септември нямаше проблеми с Черноморец

Отборът на Септември не се затрудни с Черноморец (Балчик) в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Тимът от София се наложи с безапелационното 4:0 след две попадения на Преслав Йорданов и по един гол на Спас Георгиев и Иван Тилиев.

Резултатът бе открит от домакините още в 14-ата минута. Тогава Георгиев се разписа от дузпа. В 36-ата отблизо разстояние Йорданов удвои преднината на Септември. В последните минути на срещата паднаха още две попадения във вратата на Балчик. В 81-ата Йорданов също се разписа от дузпа, а три минути по-късно Тилев с фалцов удар оформи крайното 4:0.

С успеха си през днешния ден Септември към този момент има актив от 52 точки. Играчите на Милен Радуканов остават на втора позиция на три точки от водача ЦСКА 1948, само че и с мач по-малко. Черноморец от своя страна е на 14-о място с 22.