Отборът на Малага продължава с кошмарното си представяне в шампионата

...

Малага с 14-та загуба в Испания

Отборът на Малага продължава с кошмарното си показване в шампионата в Примера дивисион. Тимът инкасира 14-ата си загуба от началото на сезона и четвърта поредна. Този път Малага отстъпи като посетител на Хетафе с 0:1.

Ако на следващия ден Лас Палмас завоюва най-малко точка в дуела си среши Жирона, то „ синьо-белите” ще се окажат на последното място във краткотрайното класиране.

Единствения гол в мача бе дело на Хуан Кала в 73-ата минута, когато се разписа след удар с глава. Със извоюваните три точки Хетафе към този момент се намира на осма позиция в таблицата.

Барселона води в подреждането с актив от 46 точки, девет повече от втория Валенсия. Все още настоящият първенец на Испания Реал Мадрид е четвърти.