Отборът на Интер продължи победната си серия от началото на

...

Интер продължи победния си ход след труден успех над Кротоне

Отборът на Интер продължи победната си серия от началото на сезона в италианската Серия А. В среща от 4-ия кръг „ нерадзурите “ се постановиха мъчно с 2:0 при визитата си на Кротоне, в чийто редици цялостен мач изигра българския футболист Александър Тонев.

След доста равносилен конфликт миланският гранд съумя да открие резултата в 82-ата минута. След недоразумение в отбраната на домакините, топката попадна в Милан Скриниар, който с обмислен шут вкара за 1:0 в интерес на Интер. В добавеното време на срещата Иван Перишич узакони успеха на своя отбор, реализирайки втори гол.

Така отборът на Лучано Спалети записа четвъртата си поредна победа, оглавявайки еднолично класирането с цялостен актив от 12 точки. Кротоне пък е 16-и с 2 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com