Отборът на Черно море завърши 2:2 при гостуването си на

...

Старшата на Черно море изпусна Берое под Аязмото

Отборът на Черно море приключи 2:2 при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от 22-рия кръг на Елитната група до 19 години. “Моряците ”, водени от Николай Кънчев, поведоха в резултата с 2:0, само че позволиха равнене.

В 20-ата минута Виктор Попов центрира отдясно и Лъчезар Йорданов с глава откри резултата. В 60-ата Лъчезар Йорданов откри Мартин Дичев в наказателното поле след добра флангова офанзива и геният на варненци прониза стража на домакините за 2:0. Само три минути по-късно старозагорци получиха право да изпълнят 11-метров углавен удар, отсъден за игра с ръка в наказателното поле след центриране от корнер и последвалото меле. Така в 63-ата минута Берое понижи на 2:1. В 70-ата минута “моряците ” “заспаха ” и футболист на Берое бе изведен очи в очи против вратаря Иван Дичевски и изравни.

До края на срещата Черно море пресира противника в личната му половина и сътвори куп чисти положения за гол. Пропуски от няколко метра обаче лишиха варненци от триумф в тази среща.

В идващия кръг Черно море приема отбора на Лудогорец в отсрочен мач от 17-ия кръг. Срещата е в сряда, 18 април, от 15,30 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море:  Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Добромир Добрев (46-Мартин Дичев), Петър Вуцов, Александър Георгиев (75-Кристиян Арсовски), Александър Стефанов, Лъчезар Йорданов, Румен Касабов (80-Георги Вълов), Антоан Вълчев (70-Данаил Димов)
Източник: petel.bg