Отборът на Черно море победи с 2:0 Берое в мач

...

"Черно море" излезе пети след успех над "Берое"

Отборът на " Черно море " победи с 2:0 " Берое " в мач от 12-ия кръг в Първа лига, игран на стадион " Тича ". Така " моряците " се изкачиха на пето място във краткотрайното класиране с 18 точки, колкото има и " Берое ", само че поради головата разлика старозагорци са седми.

Двубоят във Варна няма да се запомни с нищо впечатляващо. Първият гол падна в 38-ата минута, а негов създател бе националът Исмаил Иса. Нападателят бе изведен самичък против вратаря на гостите от Васил Панайотов и се разписа от дребен ъгъл за 1:0.

В 85-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа поради нарушаване против Родриго. Точен за 2:0 бе Мартин Минчев.
" Славия " победи " Царско село " с дузпа Втора поредна победа за "белите " в шампионата
В идващия кръг " Черно море " гостува на " Витоша " Бистрица, а " Берое " приема " Славия ", който по-рано през днешния ден победи " Царско село " с 1:0.
Източник: btvnovinite.bg