Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) постигна обрат, с който победи с

...

Айнтрахт обърна Хофенхайм след силно второ полувреме

Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) реализира поврат, с който победи с 2:1 при семейството си на Хофенхайм от третия кръг на Бундеслигата. Така “орлите” записаха пети следващ триумф против този противник, от който не са губили от април 2017 година насам.

В 18-ата минута Андрей Крамарич даде задатък на гостите с доста хубав техничен удар. Играчите на Айнтрахт обаче заиграха по-смело през втората част и в 54-ата минута Бас Дост със свое подаване насочи топката към вратата, а Дайчи Камада дотича и я добута в мрежата. В 71-ата точно японецът преодоля цели трима противникови играчи и сътвори безредие във вратарското поле, а в последна сметка Дост се разписа и направи обрата цялостен. След това домакините задържаха преднината си и се поздравиха с успеха в мача.
FULL TIME! Eintracht go of the! | 2-1
— Eintracht Frankfurt (@eintracht_eng) Айнтрахт към този момент има седем точки в своя актив, с което поведе в класирането, до момента в който Хофенхайм остава с шест пункта, които му отреждат четвъртата позиция. Бундеслига 3 кръг, събота 3 октомври  Айнтрахт Франкфурт 2:1краен резулат  Хофенхайм