Отборът на Арда Кърджали завърши наравно 1:1 с вторият отбор

...

Арда Кърджали не успя да победи втория отбор на ЦСКА 1948 в контролна среща

Отборът на Арда Кърджали приключи наедно 1:1 с вторият тим на ЦСКА 1948 в контролна среща, която се игра на стадиона до Летище София. За кърджалийци това беше втора другарска среща през лятото, а за тима от Втора лига – първа.

Преди почивката Арда държеше повече топката, само че не съумя да вкара гол. Кърджалийци сега са на лагер в Боровец и работят най-вече за мощ.

След 50-ата минута над източната част на София заваля доста мощен дъжд и това още повече затрудни дейностите и на двата тима.

И въпреки всичко тимът на Александър Тунчев резултата в 52-ата минута след неточност в центъра на терена, при която Абубакар Тунгара се възползва и означи.

Въпреки това дубълът на ЦСКА 1948 заставам по-добре на терена през втората част. Добрата игра на Армейците даде резултат в самия завършек на дуела.

Една минута преди края на мача Енрике се спусна по лявото крило, навлезе в наказателното поле и даде головия пас към Преслав Антонов, който съумя да вкара топката във вратата с едно допиране.