Още една игра, нова загуба. Това беше обрат на сюжета

...

Лошото последно задвижване на Giants може да има последици за 2024 г.

Още една игра, нова загуба.

Това беше поврат на сюжета и все пак прочут край.

Този път Джайънтс участваха в диви, непредвидими и постоянно занимателни четири четвърти с Рамс в навечерието на Нова година.

Мач, която можеха и трябваше да завоюват, се трансформира в още една игра, която не трябваше да имат, само че в последна сметка изгубиха.

Брутално несполучливо осъществяване на две точки, безогледно позвъняване в последната минута и предвидим пропуснат гол от 54 ярда за 30 секунди до края осъдиха Джайънтс на загуба с 26-25, която изпрати публиката на MetLife Stadium вкъщи, с цел да посрещнат новата година с вярата за по-светла 2024 година за обичания им тим.

Ето взор върху някои от акцентите и слабите светлини:

Коментари, направени от Brian Daboll, Saquon Barkley и Tyrod Taylor по отношение на неразумното решение да се пусне топката на секундата с 42 секунди до края, всички прозвучаха по този начин, като че ли се опитваха да защитят офанзивния координатор Майк Кафка.