ОРЛАНДО, Флорида (АП) — Паоло Банчеро има 26 точки и

...

Паоло Банчеро вкарва 26 точки като Меджик в плейофите с победа със 113-88 над Бъкс

ОРЛАНДО, Флорида (АП) — Паоло Банчеро има 26 точки и 11 битки, Джонатан Айзък има 10 точки, осем битки и три блокади във втория си старт за сезона и Орландо Меджик избегна място за игра в неделя с победа със 113-88 над Милуоки Бъкс, което ги остави на пето място в Източната конференция.

Крис Мидълтън и Боби Портис означи по 17 точки за Бъкс. Деймиън Лилард вкара 16 точки на 2 за 14 стрелби за Милуоки, чиято позиция в плейофите очакваше резултатите от другите финали на сезона.

Айзък стартира в центъра на мястото на Уендъл Картър-младши, който имаше заден спам, само че изигра 14 минути от пейката. Айзък игра 26 минути, с една по-малко от върха си за сезона.

Бъкс играха още веднъж без Янис Адетокумбо, който има разтежение в долната част на крайници, което го остави разполагаем за въпросните плейофи.

Бъкс поведоха с 39-28, когато Портис вкара тройка при 7:06 преди края на втората четвърт. Това беше последният им гол от игра за полувремето. Франц Вагнер вкара шест точ...