ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Мадисън Букър отбеляза 22 точки, за

...

Защитата на номер 5 Тексас надвива UCF при победа с 87-56

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Мадисън Букър означи 22 точки, с цел да поведе номер 5 Тексас до победа с 87-56 над UCF в събота за осмата му победа директна победа.

Longhorns (26-3, 13-3 Big 12) удържаха Knights (12-14, 3-13) до четири точки през втората четвърт, с цел да вземат преднина от 21 точки в съблекалнята на полувремето. UCF означи единствено 35,3% % за мача.

Тейлър Джоунс вкара 15, а Шей Хол добави 14 за Тексас, който имаше петима играчи с двуцифрен брой голове. Shaylee Gonzales имаше 13, а Deyona Gaston записа 12.

UCF се бореше да навлезе в офанзивата си против отбраната на Тексас, като бе надвит с 23-4 през втората четвърт, когато Longhorns отвориха мача. Те форсираха 21 обърквания за 28 точки в Тексас. Тексас имаше седем откраднати топки.

Водещата реализаторка на UCF Кейтлин Питърсън се затрудни да продължи, завършвайки с 14 точки при пукотевица 4-за-20. Тя влезе в мача със приблизително 20,3 точки на мач.