ОМАХА, Небраска (AP) — Милан Момчилович не изглеждаше като първокурсник,

...

Поставеният под номер 2 Айова щат използва големи серии, за да започне всяко полувреме и да погребе щат Южна Дакота, 82-65

ОМАХА, Небраска (AP) — Милан Момчилович не изглеждаше като първокурсник, до момента в който вкарваше 19 точки, Тамин Липси имаше 17 със седем асистенции, а номер 2 Айова Стейт употребява огромни серии, с цел да стартира всяко полувреме, с цел да победи номер 15 Южна Дакота Стейт с 82-65 в четвъртък вечер в шампионата на NCAA.

Кешон Гилбърт имаше 15 точки и Хейсън Уорд се потопи до 10, помагайки на Cyclones (28-7) да си отмъстят за срамната загуба от Питсбърг в първия кръг преди година. Те напреднаха към мач от втория кръг със седмия подложен Вашингтон щат или поставения под номер 10 Дрейк.

Щат Южна Дакота (22-13) сподели доста храброст, откакто разреши на щата Айова да се състезава до 17- 3 водят за започване на играта, намалявайки изоставането на половина до почивката. Но Cyclones блеснаха Jackrabbits, с цел да стартират и второто полувреме, като направиха серия 14-5, с цел да се отдръпват.

Zeke Mayo означи четири 3s и имаше 19 точки за щата Южна Дакота, който в никакъв случай не е печелил турнирна игра н...