ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — Шай Гилгеус-Александър имаше 38 точки, Джейлън

...

38 точки преднина на Шай Гилгеус-Александър Тъндър надмина Кингс 127-113

ОКЛАХОМА СИТИ (AP) — Шай Гилгеус-Александър имаше 38 точки, Джейлън Уилямс вкара 32 и Оклахома Сити Тъндър победи Сакраменто Кингс със 127-113 на Неделя.

Уилямс също имаше девет асистенции и седем битки за Тъндър, които победиха Кингс за първи път в три срещи този сезон.

Лу Дорт имаше 17 точки и девет битки и Чет Холмгрен добави 14 точки за Тъндър. Оклахома Сити се върна след загуба със 146-111 от Далас в събота.

Домантас Сабонис имаше 21 точки, 14 асистенции и 11 битки за кралете. Малик Монк бе най-резултатен за отбора с 26 точки. Де’Аарон Фокс, който отбелязваше приблизително близо 27 точки на мач, бе арестуван до 15 точки при 6-за-17 пукотевица за Кингс.

Gilgeous-Alexander, голмайстор номер 2 в лигата с 31 точки на мач до началото на деня, означи 15 точки през първата четвърт при пукотевица 6-за-8. Гилджъс-Александър и Уилямс вкараха по 19 точки, с цел да оказват помощ на Тъндър да поведат с 67-57 на полувремето.