Нюкасъл и Манчестър Юнайтед завършиха наравно 1:1 в мач от

...

Манчестър Юнайтед продължава с колебанията и при Рангник

Нюкасъл и Манчестър Юнайтед приключиха наедно 1:1 в мач от 19-ия кръг на Висшата лига. Алан Сен-Максимен откри резултата на „ Сейнт Джеймсис Парк” в 7-ата минута, а в 71-ата минута Единсон Кавани изравни.

„ Свраките” изиграха може би най-хубавия си мач от началото на сезона и би трябвало да съжаляват, че не стигнаха до трите точки. Давид де Хеа се намеси уверено няколко пъти след удари на Джонджо Шелви, Сен Максимен и Мигел Алмирон, а и гредата оказа помощ на „ алените дяволи” след шут на Джейкъб Мърфи. Гостите не сътвориха кой знае какъв брой рискове пред вратата на Мартин Дубравка и би трябвало да са удовлетворени от точката, която завоюваха.

Нюкасъл продължава да е предпоследен във краткотрайното класиране с едвам 11 точки, до момента в който Юнайтед е седми с 28 точки.
Източник: fakti.bg