НЮАРК, Ню Джърси (AP) — Джак Хюз вкара два от

...

Джак Хюз вкара 2 гола, брат Люк има 3 асистенции, докато Девълс изуми Джетс с 4-1

НЮАРК, Ню Джърси (AP) — Джак Хюз вкара два от трите гола на Дяволите от пауърплей, брат Люк Хюз имаше кариера -най-добри три асистенции и Ню Джърси смая нажежения Уинипег с 4-1 в четвъртък вечерта в едно от най-хубавите си представяния в разочароващ сезон.

Нико Хишиер вкара зелената светлина в силовата игра и добави две асистенции. Тимо Майер означи гол на празна врата и две асистенции, а Джейк Алън направи 18 спасявания, с цел да завоюва за трети път в четири старта за Ню Джърси. Дяволите също унищожиха всичките четири шанса за игра на Уинипег, като сложиха завършек на поредицата от три победи на Джетс и им донесоха четвъртата загуба в 11 мача.

Николай Елерс означи зрелищен гол за Джетс, до момента в който Лоран Бросоа направи 37 спасявания, като видя спирането на своята серия от пет победи.

Hischier направи тъждество 1-all в 5:59 на третия интервал, отклонявайки удар на Майер около Бросоа в последните секунди на мача дузпа, отсъдена на Дилън ДеМело за попречване на Люк Хюз. Джак...