Ню Йорк Джетс ще изчакат да видят какво е здравословното

...

Джетс очакват информация за здравето на Уилсън, но Сиемиан може да започне 2-ри пореден старт в QB в четвъртък вечер

Ню Йорк Джетс ще изчакат да видят какво е здравословното положение на Зак Уилсън на идващия ден, преди да вземат решение за титулярен куотърбек против Кливланд Браунс в четвъртък вечерта.

Треньорът Робърт Салех сподели, че Уилсън остава в протокола за разтърсване от понеделник късно сутринта.

„ Той напредва “, сподели Салех. „ Що се отнася до оценката на признаците, просто ще я запазя в документите, само че както споделих, ще имаме повече информация (вторник).

„ Надежда, само че той към момента не е излязъл от гората. “

С късия поврат сред мачовете може да е мъчно за Уилсън да бъде подготвен да играе в Кливланд.

Ако не може да тръгне, Тревър Сиемиан ще стартира втори следващ път за Джетс, откакто оказа помощ на Ню Йорк да победи с 30-28 над Вашингтон в неделя.

„ Ще забележим по какъв начин ще се случи всичко върви със Зак сигурно, ” сподели Салех.

Уилсън получи мозъчно разтърсване през първото полувреме на загубата на Ню Йорк с 30-0 от Маями предходната н...