НЮ ЙОРК (AP) — Джулиус Рандъл отбеляза 35 точки, Джейлън

...

Джулиъс Рандъл, Джейлън Брънсън помогнаха на Никс да победят Булс, 116-100

НЮ ЙОРК (AP) — Джулиус Рандъл означи 35 точки, Джейлън Брънсън имаше 31 точки и 13 асистенции, а Ню Йорк Никс победиха Чикаго Булс със 116- 100 в сряда вечер.

ОГ Ануноби и Донте ДиВинченцо вкараха по 11 точки за Ню Йорк, а Айзая Хартенщайн имаше връх в кариерата си с 20 битки и 10 точки.

ДеМар ДеРозан имаше 28 точки за Чикаго. Колби Уайт добави 26.

Биковете не престават да играят без двама от четиримата си водещи голмайстори. Никола Вуцевич пропусна петия си следващ мач поради раздължен ляв адуктор, а Зак ЛаВийн, който не е играл от 28 ноември, е отвън терена заради инфектиране на десния крайник.

Тройката на Алекс Карузо даде най-голямата преднина на Чикаго в мача при 54-44 с малко повече от две минути до края на полувремето. Късен скок докара Никс до 55-51 на полувремето и Ню Йорк стартира второто полувреме с 8-2, с цел да си върне преднината.

Никс ​​увеличиха преднината до осем точки няколко пъти през третата четвърт и вод...