НЮ ОРЛИАНС (АП) — Зион Уилямсън отбеляза 28 точки, Си

...

Зион Уилямсън вкара 28, затваря победата на Пеликанс със 107-100 над Бъкс

НЮ ОРЛИАНС (АП) — Зион Уилямсън означи 28 точки, Си Джей Макколъм добави 25 и Ню Орлиънс Пеликанс удържаха Милуоки Бъкс със 107- 100 в четвъртък вечерта.

Йонас Валанчунас имаше 17 точки и 10 битки за Ню Орлиънс, което му даде 32-ия му дабъл-дабъл за сезона, само че едвам първия му от 11 мача. Трей Мърфи III имаше 15 точки и 11 битки за Пеликанс, които завоюваха, макар че означиха единствено 8 от 32 тройки и стреляха единствено 39,6% (36 от 91) като цяло.

Янис Адетокумбо означи 35 точки и 14 битки за Милуоки. Деймиън Лилард вкара 20 точки за Бъкс, както и Малик Бийзли, който означи шест тройки.

Милуоки загуби втората си поредна загуба, откакто падна от Лос Анджелис Лейкърс след продължение в предходния си мач.

Пеликанс водеха през по-голямата част от мача и с цели 18 през първото полувреме. Но когато Лилард означи 3 единствено на повече от пет минути преди края, преднината на Ню Орлиънс понижа до пет – сходно на вторник вечерта, когато Пеликанс изгубиха преднина от пет...