НЮ ОРЛИАНС (АП) — Зион Уилямсън имаше 27 точки и

...

Зион Уилямсън има 27 точки, 10 асистенции, докато Пеликанс победи Рокетс със 127-105

НЮ ОРЛИАНС (АП) — Зион Уилямсън имаше 27 точки и 10 асистенции, а Ню Орлиънс Пеликанс победи борещия се Хюстън Рокетс със 127-105 на Четвъртък вечер за осмата си победа в девет мача.

Играйки без крилото с високи резултати Брандън Инграм, който седеше с болест, друга от Коронавирус, Пеликанс получиха доста продуктивни нощи от другите си четирима нормални титуляри.

Си Джей Макколъм вкара 28 точки, Йонас Валанчунас имаше 20 точки и 14 битки, а Хърб Джоунс имаше 17 точки и шест откраднати топки за Ню Орлиънс, който водеше с 63-50 на полувремето и с цели 29 точки през мача второ полувреме.

Алперен Сенгун имаше 20 точки и девет битки за Хюстън, който загуби шест от седем и игра последните осем минути с титуляри на пейката.

Новобранецът Амен Томпсън, четвъртият избор в драфта на НБА предишното лято, означи най-високите за сезона 22 точки. Джалън Грийн добави 10 точки за Рокетс.

Треньорът на Пеликанс Уили Грийн включи Трей Мърфи I...