Новопривлеченият нападател на Ливърпул Дарвин Нунес вкара 4 попадения при

...

Дарвин Нунес блести с 4 гола за 45-минути игра за Ливърпул -

Новопривлеченият нападател на Ливърпул Дарвин Нунес вкара 4 попадения при успеха на мърсисайдци с 5:0 над състава на Република България Лайпциг в контролна среща на „ Ред Бул Арена “.

Мохамед Салах изведе островитяните напред в резултата още в 8-та минута, а Нунес се появи като запаса след почивката и довърши започнатото. Новото попълнение на Ливърпул, който бе притеглен от Бенфика за 75 милиона евро през лятото, се разписа от дузпа в 48-та минута, след което вкара гол и с удар от далечна отдалеченост.

Уругваецът оформи своя хеттрик след центиране на Харви Елиът и се разписа за четвърти път след контраофанзива.

„ Радваме се за него, беше ни необходим подобен състезател. Той има прелестен завършващ удар, скорост и физика. Дарвин ще бъде доста сложен за запазване “, разяснява бранителят на „ алените “ Жоел Матип.

През новата седмица Ливърпул ще тренира в Австрия. Тимът на Юрген Клоп започва акцията във Висшата лига с посещение на Фулъм на 6 август.
Източник: offnews.bg